Search
Filters
Close

Hakkımızda

Öğrencilikten çıkar iş sahibi olursun gezer eğlenir kariyer yaparsın. Sonra birden aşkı bulur evlenirsin bulutların üzerinde gibi hissedersin. Daha da güzel gezip eğlenirken süpriz bebek haberini alırsın. Uyuklar yorulur şisersin günler hızlı geçer.    

Bebiş doğunca inanamaz gözünü ayırmadığın halde hergün hergün bu kadar güzel olabilir mi diye şaşırırsın. Herşey çok çok güzel olsun istersin. Giysileri eşyaları hem şık hem pamuklu evet evet pamuklu hatta cok pamuklu olsun istersin. Birden çok panter çok hijyen delisi organik peşinde koşan her ürünün yıkama talimatını okuyan pamukluyu arayan bir anne olmuşsundur.

Biz tam da bu devrede bu pamuklu ürünlerin eksikliğini yaşamış bir annenin fikrinden yola çıktık. Ürünleri ihtiyaçları doğrultusunda kendi tasarlamıştı, beraber kumaşları seçtik, istediğimiz tüm ürünleri Moms Cotton'a doldurduk.

Türkiye'de çok yeni ya da yeni yeni benzer ürünler olsa da ilk olduğunu düşündüğümüz tasarımlarımızı eğlenceli kumaşlarla birleştirerek ilk olduk. Bebek arabanız mama sandalyeniz hiç bu kadar pamuklu olmadı eminiz.

Seni pamuklara sarmalar sararım şarkısını kendinizce ninni yapıp bebeğinize söylerken sizi pamuklu ürünlerimizi denemeye davet ediyoruz.

Newsletter