Search
Filters
Close
Dış yüzeyi %97Pamuklu %elastan kumaslardan üretilmistir,iç elyaf dolgusu konfor saglar.Olculeri 65 cm boy,en 32cm dir.Siparis verirken lutfen kilit sisteminizi belirtiniz,3lu ve 5li kilit sistemi icin iki farkli ürün üretilmistir.
Delivery date: 1-3 iş günü
54,90 ₺ incl tax
excluding shipping

 

Sandalye ve puset minderi  yine saglikli pamuklu kumaslardan uretilmis,ic elyaf dolgusu oldukca yumusak ve konforlu, renk ve desenleri ile fark yaratirken hem bebek arabasi minderi olarak kullanilabiliyor hem de cocuklarinizin kucuk sandalyelerinde kullanılabiliyor. Siz de hijyen delisi,her urunun yıkama talimatında pamukluyu arayan bir anne ve baba iseniz pamuklu dokusu sayesinde saglikli ve yıkanabilir oldugundan  hijyeninden emin olabilirsiniz ,kesfetmek icin siz sevgili anneleri Momscotton ürünlerini denemeye davet ediyoruz.

Customers who bought this item also bought

Mama Sandalyesi Minderi Cupcake

Dış yüzeyi %100 Pamuklu kumaslardan üretilmistir,iç elyaf dolgusu konfor saglar.Olculeri 66cm boy,sırt kısımda en 24cm boy 36cm dir.Yikanabilir.

54,90 ₺ incl tax

Oyun Minderi Halısı, Örtüsü Cupcake

%100 Pamuklu kumaştan dış yüzeyi,içi elyaf dolgulu yumusak ve rahattır.Yıkanabilir.Ölçüleri 152cm/97cm.

139,90 ₺ incl tax

Bebek Arabası Cocuk Sandalyesi Minderi Jungle

Dış yüzeyi %100 pamuklu kumaslardan üretilmistir,iç elyaf dolgusu konfor saglar.Olculeri 65 cm boy,en 32cm dir.3lu kilit sistemi ürün üretilmistir.

54,90 ₺ incl tax
Newsletter